Etkinlikler

Aşiyan Musiki Derneği kahvaltıda buluştu.

Handan & Sadık Kavas yönetimindeki Aşiyan Musiki Derneği, yıllardır düzenledikleri buluşmalarından birini daha gerçekleştirdi. Küçükyalı sahilinin ünlü mekanlarından Maria’nın Bahçesi’nde kahvaltı şeklinde organize edilen etkinliğe Cihan Karakuş, Haydar Yalaman, Süreyya Cincor ile birlikte Aşiyan Musiki Derneği üyelerinden oluşan bir grup katıldı. İşte o isimlerden bazıları: Oktay Erdensin, Seher Küçükak, Filiz Ertuğrul, Dilek İkizoğlu, Candan Yılmaz, Nilgün Bayram, İsmail Çorum, Mehmet Çavuşlar ve İlker Turan.

Daha sonra mekanın bir başka masasına gelen Handan & Sadık Kavas çifti, Türk Sanat Müziği’ne düşkünlüğü ile bilinen Kadıköylülerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Bu isimler arasında Recai Tanıtkan, Nihan Toprakkaya, Masal Toprakkaya, Handan Kavas, Cenay Toprakkaya, Sadık Kavas, Melahat Tanıtkan ve Canan Toprakkaya yer aldı.

Pazar kahvaltısı için Maria’nın Bahçesi diyen bir başka grup ise, ünlü gayrimenkul danışmanı Tarkan Kaleli ve dostlarıydı. Kaleli, emlak sektörünün önümüzdeki günlerde canlanacağı bilgisini de aktardı. Tarkan Kaleli’ye Zehra Kaleli, Serap Nalbant, Eylül Kaleli, Sena Nalbant ve Cemil Nalbant eşlik etti.

Maria’nın Bahçesi’nin bir başka masasında, kahvaltı sonrası müze gezisine gitmeyi planlayan Felek ve Kartal aileleri vardı. Doğa Felek, Zeynep Felek, Ayla Kartal, Ceyhun Kartal, Dural Felek ve Kadir Felek’ten oluşan aile üyelerine, müze gezisinin yapılabilecek en doğru şey olduğu bilgisini aktardık ve sayfalarımıza da konuk ettik.

Tapu işlemleri konusunda en tecrübeli isimler arasında gösterilen emlak müşaviri Ali Açıkgül, eşi Funda Hanım ile birlikte Maria’nın Bahçesi’nin konukları arasındaydı. Onlara eşlik edenler ise Gökhan & Fatma Aksüt çifti ve oğulları Kerem Aksüt idi…

Akçay ve Kuşadası olmak üzere uzun bir tatil dönemi geçiren Haber Müdürümüz Cenay Toprakkaya, eşi Nihan Toprakkaya ve biricik kızları Masal ile birlikte tatil dönüşü en çok özlemini çektikleri Maria’nın Bahçesi kahvaltısı için mekanın kapısından ilk giren isimler arasındaydılar.

Paylaş
MARIA'NIN BAHÇESİ TERAS CAFE BAR (0216) 388 89 61
TEL (0216) 367 27 77 (0216)519 98 19
E-MAIL

info@marianinbahcesi.com.tr

Turgut Özal Bulvarı NO: 85 Küçükyalı

Maltepe / İstanbul