Bilgi

Maria’nın Bahçesi’ne gittiniz mi?..

Son günlerde Küçükyalı sahilinin ünlü mekanlarından Maria’nın Bahçesi’ne gittiniz mi?.. Eğer gitmediyseniz, mutlaka listenize eklemenizi tavsiye ediyoruz.
Ege mutfağının dillere destan özel lezzetlerinin sunulmakta olduğu ender mekanlardan Maria’nın Bahçesi’nde Kabak Çiçeği Dolması, Zeytinyağlı Cibes, Karides Sahanaki, İstifno Otunda Balık, Papucaki, Topik, Midye Salma, Paellai Ahtapot Izgara ve Kalamar Dolmacıkları, akla ilk gelenler lezzetlerden sadece birkaçı.
PORTAKAL SOSUNDA ENGİNAR, KAĞITTA KUZU…
Deniz ürünleri ile arası olmayanlar için de farklı seçeneklerin olduğu mekanda Safranlı Enginar Kalbi, Meyvalı Kereviz, Portakal Sosunda Enginar, Kıymalı Tira Köfte, Kağıtta Kuzu, Ege’nin Hünkar Beğendi’si veya Izgarada Bahçe Soslu Bonfile gibi pek çok alternatif mevcut.
CEM & TUĞÇE’DEN MÜZİK ZİYAFETİ…
Maria’nın Bahçesi’ni 1980’li yıllarda kalan “Piyanist Şantör” konseptinin hala satılmaya çalışıldığı mekanlardan farklı kılan bir başka özellik ise, Cem ve Tuğçe’nin seslendirdiği birbirinden güzel eserler. Onları dinlerken kendinizi sanki Fransa, İtalya, Avusturya ya da 1970’lerin İstanbul’unda hissedebiliyorsunuz.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Paylaş
MARIA'NIN BAHÇESİ TERAS CAFE BAR (0216) 388 89 61
TEL (0216) 367 27 77 (0216)519 98 19
E-MAIL

info@marianinbahcesi.com.tr

Turgut Özal Bulvarı NO: 85 Küçükyalı

Maltepe / İstanbul